Willem Vermandere had ooit een loflied op “Zijne Velo” – hij had hem zelve gemakt… De prestaties die hij met dat machien neerzette, waren buitengewoon, maar hoe kon het ook anders want zong hij: “‘k an n’ek e dranksje – da was iet hiël sterckx – ‘k an da gekregen van …xxx”
Tot nu toe was het compleet onbekend wat het was, maar dat drankje wil ik je nu graag voorstellen. Is er een voorjaarsverkoudheidje op komst, voel je iets kriebelen, had je gedacht dat het toch al iets warmer was en je bent teveel afgekoeld en dat heeft zich op je zwakke plek gezet? Dan verzamelen we alle ingrediënten en gaan aan de slag :
- een bundeltje tijm
- een bundeltje salie
- een stukje gember (2-3 cm)
- sap van 1/2 citroen
- (een stukje kurkuma (2-3 cm) kan er ook bij)
Knip de kruiden fijn, doe samen met de gember en het citroensap in de blender en voeg wat water toe (juist genoeg om het te kunnen mixen).
Giet door de perszak en knijp uit.
Drink een klein glaasje, met toevoeging van diksap of honing.

Steek de detox een tandje bij, het komt uw gezondheid ten goede. Het lijkt vanzelfsprekend, detoxen, maar wat kan u doen om de detox op zo’n niveau te houden om de productie en de input van afvalstoffen altijd onder controle te houden? Wist u dat intoxicatie de trigger is voor bijna alle ziekten? Daarom is het zo belangrijk te weten wat u kunt doen om de intoxicatie laag te houden en de detox hoog – zodat er nooit een opstapeling optreedt.